KONTAKT

Wyświetl większą mapę
DESIM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Krzywa 3
59-100 Polkowice

e-mail: biuro@desim.pl


Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000592851
NIP: 502-000-84-15
REGON: 391063374


Wkłady wniesione przez wspólników: 37 092 398,40 zł


SEKRETARIAT
Agnieszka Tomczak
tel. (076) 845 50 44
faks (076) 746 43 35

e-mail: sekretariat@desim.pl

DZIAŁ ANSUL
Krzysztof Kuciejczyk
Dyrektor ds. systemów przeciwpożarowych

tel. (076) 845 50 44 wew. 106
kom. 663 663 302
e-mail: k.kuciejczyk@desim.pl

Roman Rychlik
Kierownik ds. systemów przeciwpożarowych

tel. (076) 845 50 44 wew. 106
kom. 693 545 550
e-mail: r.rychlik@desim.pl



DZIAŁ SERWISU MASZYN GÓRNICZYCH
Mirosław Toboła
Dyrektor ds. serwisu

tel. (076) 845 50 44 wew. 109
kom. 693 545 504
e-mail: m.tobola@desim.pl

Szymon Zacharzewski
Zastępca dyrektora ds. serwisu

tel. (076) 845 50 44 wew. 109
kom. 691 407 107
e-mail: s.zacharzewski@desim.pl

Piotr Herkt
Specjalista ds. klimatyzacji

tel. (076) 845 50 44 wew. 105
e-mail: p.herkt@desim.pl


DZIAŁ SERWISU ISUZU
Mirosław Toboła
Dyrektor ds. serwisu

tel. (076) 845 50 44 wew. 109
kom. 693 545 504
e-mail: m.tobola@desim.pl
Szymon Zacharzewski
Zastępca dyrektora ds. serwisu

tel. (076) 845 50 44 wew. 109
kom. 691 407 107
e-mail: s.zacharzewski@desim.pl


DZIAŁ WDROŻEŃ
Marcin Bereski
Główny inżynier

tel. (076) 845 50 44 wew. 104
kom. 697 979 630
e-mail: m.bereski@desim.pl


DZIAŁ GÓRNICZY
Ryszard Jędrusiak
Dyrektor naczelny ds. górnictwa


kom. 782 707 807
e-mail: r.jedrusiak@desim.pl
Jan Różyło
Nadsztygar ds. Elektrycznych


kom. 785 705 205
e-mail: j.rozylo@desim.pl

Krzysztof Milart
Mistrz serwisu

tel. (076) 845 50 44 wew. 53
kom. 693 545 509
e-mail: k.milart@desim.pl



KADRY
Izabela Krzeszowska
Kierownik działu

tel. (076) 845 50 44 wew. 47
e-mail: i.krzeszowska@desim.pl
Renata Wiśniecka

tel. (076) 845 50 44 wew. 33
e-mail: r.wisniecka@desim.pl

Copyright © 2011 DESIM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.